Menü
Sepet


Contec eeg cihazı

Contec ecg cihazı

Contec eeg cihazı
Contec eeg cihazı
Contec eeg cihazı
Contec eeg cihazı
Çok Satan
Contec eeg cihazı
Contec eeg cihazı
Contec eeg cihazı
Contec eeg cihazı
Contec eeg cihazı
880,00 ₼
Vergiler Hariç: 880,00 ₼

Özellikler

Diğer
Fabrika HakkındaHAKKIMIZDAContec Medical Systems Co., Ltd. (bundan böyle CONTEC olarak anılacaktır) 1996 yılından bu yana tıbbi cihazların araştırma, üretim ve dağıtımına odaklanan bir yüksek teknoloji şirketidir, CONTEC güzel sahil kenti Qinhuangdao'da bulunur ve Ar-Ge için en büyük üslerden biridir ve Çin'deki tıbbi cihazların üreticisi ve Ar-Ge'nin en büyük üslerinden biridir.Ağustos 2020'de CONTEC, Shenzhen Menkul Kıymetler Borsası'nda (Hisse Kodu: 300869) resmen kote bir şirket haline geldi.CONTEC, 67.450 metrekarelik bir alanı kaplayan 1.000'den fazla çalışana sahiptir. Komple bir Ar-Ge, üretim ve satış sistemimiz var, ayrıca ISO9001, ISO13485 kalite yönetim sistemi sertifikası, ISO14001 çevre yönetim sistemi sertifikası, BSCI İş Sosyal Uyumluluk Girişimi ve diğer birçok uluslararası standart Sertifikasına sahibiz.Şirket güçlü bir teknik güce sahiptir ve bağımsız fikri mülkiyet haklarına sahip bir dizi temel teknoloji patenti almıştır. Kuruluşundan bu yana, CONTEC tıbbi cihaz hattımızı geliştirmeye ve genişletmeye kendini adamıştır, şimdiye kadar Nabız Oksimetresi, Tansiyon Aleti, EKG, EEG, Ultrason Ekipmanı, Hasta Monitörü ve Görüntü Ekipmanı vb. İçeren 20'den fazla ürün kategorisine sahibiz ve 100'den fazla ulusal patente, 56 yazılım telif hakkına sahibiz, ürünlerimiz CE, FDA ve Kanada / Japonya / Brezilya onayına sahiptir. Şimdi, CONTEC ürünleri 130'dan fazla ülke ve bölgeye dağıtıldı.İnsan odaklı, yenilikçi ve kazan-kazan CONTEC'in gelişim felsefesidir, CONTEC, teknoloji ve yetenek avantajını kullanacak, ayrıca pazarın uluslararasılaşmasını, modern yönetimini, ürün çeşitliliğini ve CONTEC'i dünya standartlarında bir işletme haline getirme ve sürdürülebilir ve sağlıklı kalkınma sağlama çabalarını teşvik edecektir. No.112 Qinhuang West Street, Ekonomik ve Teknik Kalkınma Bölgesi, Qinhuangdao, Hebei Eyaleti, ÇİN HALK CUMHURİYETİ
Garanti Süresi6 ay No.112 Qinhuang West Street, Economic & Technical Development Zone, Qinhuangdao, Hebei Province, PEOPLE'S REPUBLIC OF CHINA
Stok Kodu458630
Yurt Dışı SatışTürkiye, Azerbaycan, Fransa, Almanya, Avrupa


TLC5000 Dynamic ECG Systems

Dinamik EKG Sistemleri, EKG dalga formunu 24 saat boyunca sürekli olarak kaydedebilen ve EKG dalga formunu PC yazılımı ile analiz edebilen uluslararası standartta 12 derivasyonlu sistemi benimser. Sağlık kurumunda ve toplumda kullanım için geçerlidir.

Fonksiyon

·  Kayıt cihazı, EKG verilerini 24 saat boyunca gerçek zamanlı olarak saklayabilir.

·  MCSSTM ve TMCATM'ye dayanan aritmi analizi, doktor çalışmalarını büyük ölçüde azaltabilir.

·  QRS dalga formunun doğru bir şekilde bulunabilmesini ve bozulma olmamasını sağlayan 12 uçlu senkronizasyon analizi.

·  10'dan fazla şablon (atriyal prematüre atım, ventriküler prematüre atım, uzun aralık, atriyal fibrilasyon vb. gibi) ve neredeyse her türlü patolojik dalga formunu ayırt edebilen birçok kullanıcı tanımlı modülle.

·  Herhangi bir kanalın ana analiz kanalı olarak seçilebilmesini sağlayan esnek analiz kanalı seçim işlevi.

·  Atriyal fibrilasyon analizinde hekimlerin tüm veya segmentli AUTO/manuel analizi kullanabilmelerini sağlayan esnek atriyal fibrilasyon analizi, atriyal fibrilasyon analizinde daha doğrudur.

·  Tüm kalp pilleri (AAI, VVI, DDD vb. gibi) güçlü kalp pili analiz fonksiyonu ile analiz edilebilir.

·  "Çift odacıklı pacing", "Atriyal pacing", "Ventriküler pacing", "Ventriküler Psödofüzyon" ve "Ventriküler asenkron pacing" gibi birçok pacing analiz şablonuyla.

·  Herhangi bir zaman kovasındaki tek veya tam derivasyonlu EKG, hızlı gözden geçirme analiz fonksiyonu ile incelenebilir.

·  5 dakikalık, 1 saatlik ve 24 saatlik kalp atış hızı değişkenliği için analiz fonksiyonlarıyla.

·  Tek tuşla yazdırma, raporları yazdırmak için kullanışlı ve hızlı.

·  Mükemmel vaka yönetimi fonksiyonu.

·  Anormal ST, gelişmiş ST segment analizi ve miyokard iskemisinin toplam yükü ile bütüne ve olaya göre analiz edilebilir, bu da doktorların miyokard iskemisini kapsamlı bir şekilde yargılamasına yardımcı olabilir.

·  Uyku nefesinin duraklama riski, benzersiz "Uyku nefesi duraklama sendromu" analiz fonksiyonu ile tahmin edilebilir.

·  Miyokard enfarktüsü olan hastalarda ölüm riski "HRT" analiz fonksiyonu ile tahmin edilebilir.

·  "T-Wave alternasyonu" malign aritmi ve ani kardiyak ölümü öngörmek için önemli bir indekstir.

·  QTD(QT dispersiyonu), VCG(vektör kardiyogramı), VLP(ventriküler geç potansiyel) ve TVCG(zaman vektörü kardiyogramı) analiz modülleri ile analiz raporunda daha değerlidir.


 


İade işlemlerinizi aşağıdaki şekilde yapmalısınız:
Ürünlerinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 28 gün içerisinde ücretsiz ve kolayca iade edebilirsiniz. "Hesabım" sayfasından "Kolay iade et" başvurusunda bulunarak iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

Ürünü iade etmek için tüm aparatlarıyla eksiksiz bir şekilde, orijinal kutusuyla birlikte göndermelisiniz. İadenizin kabul edilmesi için ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

İade işleminizin durumunu takip etmek için:
İade başvurunuzla ilgili detaylı bilgiye "Hesabım > İade Taleplerim" sayfasından ulaşabilirsiniz.
İade talebinizin güncel durumu e-posta yoluyla size bildirilir.
Geri ödemeniz iade talebiniz onaylandığında ödeme yönteminize göre yapılır.

Bu üründen toplu/çoklu sipariş verilmesi, siparişin ticari alım olduğunun tespit edilmesi veya farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile verilen siparişlerde fatura adresi, teslimat adresi, ödeme bilgisi, ticari unvanı, vergi numarası gibi unsurların aynı olması durumunda Pazaryerimiz siparişleri iptal etme hakkını saklı tutar.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi