Menü
Sepet


Endo Laser Tech Sunrise

Endo Laser Tech Sunrise

Endo Laser Tech Sunrise
Endo Laser Tech Sunrise
Endo Laser Tech Sunrise
Endo Laser Tech Sunrise
Endo Laser Tech Sunrise
Endo Laser Tech Sunrise
Çok Satan
Endo Laser Tech Sunrise
Endo Laser Tech Sunrise
Endo Laser Tech Sunrise
Endo Laser Tech Sunrise
Endo Laser Tech Sunrise
Endo Laser Tech Sunrise
Endo Laser Tech Sunrise
7.800,00 ₼
Vergiler Hariç: 7.800,00 ₼
  • Ürün Kodu: 1079452

Özellikler

Diğer
Fabrika Hakkında2013 yılında kurulan TRIANGEL RSD LIMITED, araştırma ve geliştirme, üretim ve dağıtımı birleştiren entegre bir güzellik ekipmanı servis sağlayıcısıdır. FDA, CE, ISO9001 ve ISO13485'in katı standartları altında on yıllık hızlı gelişmeyle Triangel, ürün yelpazesini Vücut zayıflama, IPL, RF, lazerler, fizyoterapi ve cerrahi ekipmanları da dahil olmak üzere tıbbi estetik ekipmanlarına kadar genişletti. Yaklaşık 300 çalışanı ve yıllık %30'luk büyüme oranıyla Triangel, günümüzde dünya çapında 120'den fazla ülkede kullanılan yüksek kaliteli ürünler sunmuş ve ileri teknolojileri, benzersiz tasarımları, zengin klinik araştırmaları ile müşterilerin ilgisini çekerek uluslararası bir üne kavuşmuştur. ve verimli hizmetler.

Yüz germe, cildin yeniden yapılanmasını hızlandıran ve cilt gevşekliğini azaltan neşter, yara izi ve ağrısız bir lazer tedavisidir.

Bu, cerrahi kaldırma prosedürünün sonuçlarının nasıl elde edileceğine odaklanan, ancak daha uzun iyileşme süresi, daha yüksek cerrahi sorun oranı ve tabii ki daha yüksek fiyatlar gibi geleneksel cerrahiye özgü olumsuzluklardan kaçınılmasına odaklanan en ileri teknolojik ve tıbbi araştırmaların sonucudur.

Fiberlift lazer tedavisi ne içindir ?

Fiberlift tedavisi, deri altına yüzeysel hipodermise kolayca yerleştirilen, kıl gibi ince, tek kullanımlık özel mikro optik fiberler sayesinde gerçekleştirilir.

Fiberliftin ana faaliyeti cildin sıkılaşmasını teşvik etmektir: başka bir deyişle, neo-kollajenezin ve hücre dışı matriksteki metabolik fonksiyonların aktivasyonu sayesinde cilt gevşekliğinin geri çekilmesi ve azaltılması.

Fiberlift tarafından oluşturulan cilt sıkılaştırma, kullanılan lazer ışınının seçiciliğine, yani insan vücudundaki iki ana hedefe seçici olarak vuran lazer ışığının spesifik etkileşimine sıkı sıkıya bağlıdır: su ve yağ.

Zaten tedavinin birden fazla amacı vardır:

* Cildin hem derin hem de yüzeysel katmanlarının yeniden şekillenmesi;

* Tedavi edilen alanın hem anında hem de orta ila uzun vadeli doku tonlaması: yeni kolajenin sentezi nedeniyle. Kısacası tedavi edilen bölge, tedaviden aylar sonra bile dokusunu yeniden tanımlamaya ve iyileştirmeye devam ediyor.

* Bağ septumunun geri çekilmesi

* Kollajen üretiminin uyarılması ve gerektiğinde aşırı yağın azaltılması.

turan-world.com

İade işlemlerinizi aşağıdaki şekilde yapmalısınız:
Ürünlerinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 28 gün içerisinde ücretsiz ve kolayca iade edebilirsiniz. "Hesabım" sayfasından "Kolay iade et" başvurusunda bulunarak iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

Ürünü iade etmek için tüm aparatlarıyla eksiksiz bir şekilde, orijinal kutusuyla birlikte göndermelisiniz. İadenizin kabul edilmesi için ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

İade işleminizin durumunu takip etmek için:
İade başvurunuzla ilgili detaylı bilgiye "Hesabım > İade Taleplerim" sayfasından ulaşabilirsiniz.
İade talebinizin güncel durumu e-posta yoluyla size bildirilir.
Geri ödemeniz iade talebiniz onaylandığında ödeme yönteminize göre yapılır.

Bu üründen toplu/çoklu sipariş verilmesi, siparişin ticari alım olduğunun tespit edilmesi veya farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile verilen siparişlerde fatura adresi, teslimat adresi, ödeme bilgisi, ticari unvanı, vergi numarası gibi unsurların aynı olması durumunda Pazaryerimiz siparişleri iptal etme hakkını saklı tutar.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi