Menü
Sepet


Sıkça Sorulan Sorular

Satış yapmak için (Satıcı olmak için), ilk önce siteden kayıt olaraq, satıcı baş vurusu yapa bilirsiniz

 Yalnız müşteri aracını kullanabilirsiniz. Her tür abonelik için ücretsizdir. 

Birkaç parametreye bağlı olduğundan, bu sorunun cevabını vergi danışmanınızla kontrol edin. 
Bu nedenle, Rusya Federasyonu mevzuatına göre, bir ürünü satın alma maliyeti ile satış maliyeti arasındaki fark, destekleyici belgelerin mevcut olması ve ürüne 3 yıldan fazla sahip olmaması koşuluyla vergilendirilir. Tahsil edilen yüzde satıcının durumuna bağlıdır: bireyler gelirin %13'ünü öder ve bireysel girişimciler ve tüzel kişiler tarafından ödenen yüzde seçilen vergi sistemine bağlıdır. 

Hayır, turan-world.com arayüzü üzerinden bir satıcı profili oluşturulur ve tamamlanır.

Her satıcıyı, bir satıcı olarak sizden, ürünleriniz ve hizmetlerinizden bahseden çekici ve bilgilendirici bir profil oluşturmaya teşvik ediyoruz. Bu, müşterileri çekmenize ve işinizi büyütmenize yardımcı olacaktır. Profilinizi düzenlemek için, butaya giriş yapa bilirsiniz TW  açılacaq sitede sağ üst köşedeki satıcı paneline giriş yapın bulunduğu bağlantıya tıklayarak profil sayfasına gidin. Profili Düzenle'ye tıklayın: Artık resim yükleyebilir, koleksiyonlar oluşturabilir, diğer üyelerin sayfalarını, koleksiyonlarını ve konularını takip edebilir, kılavuzlar yazabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Profil hazır olduğunda Bitti'yi tıklayın. 

Profilinizi doldurmak ve düzenlemek için biraz zaman ayırın: bu, ürünlerinizin potansiyel alıcı çemberini önemli ölçüde genişletebilir. 

Evet, Sitemizde bulunan bütün temalar Themeforest lisanslıdır.
Hayır, böyle bir olasılık yok. Yalnız Resmi satıcılar için, Kendi firmaları isminde Turan-World.com e-postas; verilmekdedir.
Turan-World için resmi satıcı olmak için ilk olarak [email protected] e-posta adresine başvuru yapılmaktadır. Başvuru degerlendirmeden sonra geri dönüş yapılacakdır. Daha sonra ürünlerin ilk olarak kalitesi ve fiyatları dikkat edildikden sonra, ilgili kararlarımız belirtilmiş olacakdır.
Turan-World siparişleri yönetmek ve lojistiği optimize etmek için tek bir platform olan bölgesel eBay sitelerinde listelerin uygun şekilde yerleştirilmesi için bir araçtır. Size şunları yapma fırsatı verecektir:Turan-World sitesinde aynı anda mal satışı için reklamlar yerleştirin - bu nedenle dünya çapında satış yapın; destek hizmetimizden hızlı yardım ala bilirsiniz; tüm reklamları tek bir listeye ekleyin; tüm Turan-World siteleri arasında mal dengesi hakkındaki bilgileri senkronize edin; bir reklam yerleştirmek için en iyi kategoriyi otomatik olarak seçin; tüm reklamları otomatik olarak bölgesel sitelere uyarlayın; sipariş verin ve sevkiyatlarını optimize edin.
Turan-World kullanımı ile ilgili tüm sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bunu yapmak için, aracın herhangi bir sayfasında ekranın sağ alt köşesindeki Destek düğmesine tıklayın ve sorunuzu sorun. Sizinle canlı iletişim yapılıcakdır.
Genel olarak, bir Turan-World satıcısının tabi olduğu iki ana ücret türü vardır:1. Reklam yerleştirme ücretleri. İlanın yayınlanması ile bağlantılı olarak alınan ücretlerdir. Bu kategori şunları içerir: - malları sergileme ücreti; — ek reklam parametreleri için ücretler (örneğin, malların otomatik olarak yeniden gönderilmesi vb. için)Bu tür ücretler, reklamın yayınlandığı tarihte derhal tahsil edilir. Ücretler, sattığınız ürüne ve reklamınızda kullandığınız ek seçeneklere göre değişir. Malların nihai maliyetine ilişkin ücretler. Bu ücretler, her sipariş için sabit bir ücretten ve toplam satış tutarının değişken bir yüzdesinden (fiyat, nakliye, satış vergisi ve diğer geçerli ücretler dahil) oluşur. Faiz oranı ürün kategorisine bağlıdır. Uluslararası ücret ve para birimi dönüştürme ücreti de geçerli olabilir. Halihazırda listelenenlere ek olarak, satıcılar için başka ücretler geçerli olabilir. Lütfen her bölgesel Turan-World sitesinin, bu sitelerde listeleniyorsanız izlemeniz gereken kendi satıcı ücreti politikası olabileceğini unutmayın. Her bölgesel sitenin ücretleri kazancınızdan düşülecektir.
Satıcı panelinden kayıt olun . Sistemimizde tanımlama için benzersiz bir kullanıcı adı oluşturmanız, geçerli bir e-posta adresi sağlamanız ve Şartlar ve Koşullarımızı okuduğunuzu onaylamanız istenecektir . Freelancer üyeliğinizi başlatmak için herhangi bir kişisel bilgi vermeniz gerekmez.E-posta adresini onayla. Kayıt formunu gönderdiğinizde, kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresine bir doğrulama e-postası göndereceğiz. Freelancer hesabınızı etkinleştirmek için e-postada verilen bağlantıyı takip edin.Profilini oluştur. Freelancer topluluğunun bir kişi olarak kim olduğunuzu ve profesyonel olarak ne aradığınızı bilmesini sağlamak için profilinizi doğru ve eksiksiz doldurun.Eksik profilleri olan kullanıcıların projelere teklif vermesine izin verilmeyecektir. Profilinizi tamamlamak ve fark edilmek için birkaç ipucu :Profilinize bir fotoğraf yüklediğinizden emin olun . Bir yüzü tanımak ve onunla ilişki kurmak, bir kullanıcı adından çok daha kolaydır.Görünen adınız olarak tam adınızı veya şirket adınızı kullanmayı düşünebilirsiniz .Profesyonel Başlığınız , sağlam bir ilk izlenim bırakmak için iyi bir yerdir. Şirket sloganınız veya bir müşteriye sunabileceğiniz en iyi becerilerin bir listesi olabilir. Diğer kullanıcıların sizin hakkınızda daha fazla bilgi edinmek istemesini sağlamalıdır.Kendiniz hakkında daha fazla ayrıntı vermek için Özet bölümünü kullanın . Bu, profilinizi gerçekten kalabalığın arasından öne çıkarma şansınız. Şirket misyonunuz veya iş geçmişiniz hakkında konuşun. Becerilerinizi vurgulayın ve Freelancer topluluğundaki insanlara neden iş için en iyi serbest çalışan olduğunuzu bildirin.
Turan-World'den bugüne dek hiçbir şey satın almadıysanız veya satmadıysanız bile, siteyi mutlaka ziyaret etmişsinizdir. Bozuk lazer işaretçisinden kullanılmış şapkalara Turan-World'de bulamayacağınız şey yok gibi görünse de, aslında sitede satmanıza izin verilmeyen bazı şeyler de var. İşte Turan-World'de satmaya kalkışmamanız gereken 12 ürün.1. Memelilerden üretilen ürünler: Turan-World, deniz memelilerinden elde edilen herhangi bir ürünü satmanıza izin vermiyor. Aynı zamanda doldurulmuş kuşları veya kuş yumurtalarını da Turan-World'de satmanız yasak.2. Kullanılmış ürünler: Turan-World, sadece bira ve kuş yumurtası değil kullanılmış kilot, slip, tanga gibi içamaşırları da satmanıza izin vermiyor. Bu tür kullanılmış ürünlere sahipseniz, onları ihtiyacı olan birine verebilir veya çöpe atabilirsiniz; onları Turan-World'de satamayacağınızı unutmamalısınız.3. Kullanılmış makyaj ve fazlası Kullanılmış makyaj, süngerler: Kullanmadığınız makyaj malzemelerini Turan-World'de satmanıza izin verilmiyor.4. Ücretsiz etkinlik biletleri: Ücretsiz bir etkinliğe bilet bulup, bu biletleri Turan-World'de para karşılığında satmayı düşünüyorsanız, bunu unutun. Bununla birlikte kanunları çiğnemediğiniz sürece satın aldığınız etkinlik biletlerini satabilirsiniz.5. Sahte pullar: Hobi olarak sahte pullar çiziyorsanız olsanız bile, bu pulları Turan-World 'de satmanız mümkün değil.6. Kan, sperm, organ: Kanınızı, spermlerinizi veya yumurtalarınızı ve organlarınızı Turan-World'de satmanız yasak. Bunların kime ait olduğu da önemli değil.7. Son kullanma süresi geçmiş gıda: Turan-World'de bazı paketlenmiş gıda ürünlerini satmanız mümkün olsa da, son kullanma tarihi geçmiş ürünleri satmanız mükün değil. Dolayısıyla Turan-World'de bir gıda ürününü satışa çıkarmadan önce son kullanma tarihine bakmanız iyi bir fikir olacaktır.8. Hediye kartı kodları: Turan-World'de hediye kartlarınızı satmanız genellikle kabul edilebilse de kodları ve elektronik hediye kartlarını satmanıza izin verilmiyor.9. Sigara:Turan-World'de tütünden elde edilen ürünleri satmanız mümkün değil. Bunların "daha sağlıklı" alternatiflerini, yani elektronik sigaralar, bitki sigaraları gibi ürünleri de satmanıza izin verilmiyor.10. Turan-World'de bedava ürün hizmeti sunulmakta olucakdır.11. Kimyasal uyuşturucu ve benzer ürünlerin satışı yasaklıdır.12. Silah ve benzer ürünlerin satışı tamamile yasaklıdır.Turan-World'de Tüm ürünler satış öncəsi tarafımızdan incelendikden sonra satışına onay verilmektedir.