Menü
Sepet


ecojet+dtf

ecojet+dtf

ecojet+dtf
ecojet+dtf
ecojet+dtf
ecojet+dtf
ecojet+dtf
Çok Satan
ecojet+dtf
ecojet+dtf
ecojet+dtf
ecojet+dtf
ecojet+dtf
ecojet+dtf
37.200,00 ₼
Vergiler Hariç: 37.200,00 ₼
  • Ürün Kodu: 976943

Özellikler

Diğer
Garanti SüresiŞok Fırsat Türk Dünyası artık bunuda yaptı! Tüm iş adamları için tüm ürünleri makul fiyatla satışını yapmakta devam ediyor...

Ürün uygulaması:

 1. 180 püskürtme ucu/rulo *8 satır *1 olan üç xp600/DX5/Dx7 yazıcı kafasını benimseyin.  1440 DPI hassasiyetine kadar yüksek çıktı kalitesiyle.


 2. Kademeli düzenleme baskısı verimliliği artırabilir.  Kademeli düzenleme baskı modunda baskı hızı 4 geçişte 15 m2/saat olabilir.

  3. Baskıyı daha hassas ve doğru hale getirmek için üç gri tonlamayı sağlayan Yeni Değişken Damlacık Kontrol Teknolojisini benimseyin.  VSD teknolojisiyle yüksek hızda veya düşük çözünürlükte bile mükemmel baskı çıktısı alabilir.


 4. Ayrı ayrı ön, orta ve arka ısıtma sistemi, otomatik Medya alma sistemi ile.


 5. Baskı kafasının yüksekliği, iyi bir püskürtme kalitesi sağlamak için medyanın kalınlığına göre 2 mm'den 5 mm'ye kadar ayarlanabilir.

  6. Kırık resmi ortadan kaldırabilen ve baskıyı daha mükemmel ve hassas hale getirebilen Üç Akıllı Eclosion Baskı Fonksiyonunu benimseyin.


 7. Otomatik Mürekkep Bakım istasyonu ile.  Basit kullanıma sahip, otomatik olarak tasarlanmış emici cihaz, bakım için uygundur ve otomatik yukarı / aşağı emme mürekkep fonksiyonu, mürekkep israfını azaltabilir

İade işlemlerinizi aşağıdaki şekilde yapmalısınız:
Ürünlerinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 28 gün içerisinde ücretsiz ve kolayca iade edebilirsiniz. "Hesabım" sayfasından "Kolay iade et" başvurusunda bulunarak iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

Ürünü iade etmek için tüm aparatlarıyla eksiksiz bir şekilde, orijinal kutusuyla birlikte göndermelisiniz. İadenizin kabul edilmesi için ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

İade işleminizin durumunu takip etmek için:
İade başvurunuzla ilgili detaylı bilgiye "Hesabım > İade Taleplerim" sayfasından ulaşabilirsiniz.
İade talebinizin güncel durumu e-posta yoluyla size bildirilir.
Geri ödemeniz iade talebiniz onaylandığında ödeme yönteminize göre yapılır.

Bu üründen toplu/çoklu sipariş verilmesi, siparişin ticari alım olduğunun tespit edilmesi veya farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile verilen siparişlerde fatura adresi, teslimat adresi, ödeme bilgisi, ticari unvanı, vergi numarası gibi unsurların aynı olması durumunda Pazaryerimiz siparişleri iptal etme hakkını saklı tutar.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi