Menü
Sepet


Elektronik Sigara

Elektronik Sigara

Elektronik Sigara
Elektronik Sigara
Elektronik Sigara
Elektronik Sigara
Elektronik Sigara
Elektronik Sigara
Çok Satan
Elektronik Sigara
Elektronik Sigara
Elektronik Sigara
Elektronik Sigara
Elektronik Sigara
Elektronik Sigara
Elektronik Sigara
9,60 ₼
Vergiler Hariç: 9,60 ₼
Satın alabilmek için asgari adet: 1000

Özellikler

Diğer
Fabrika HakkındaMisyon: Kullanıcı için: Müşterilere verilen hizmetlerin niyetleri, böylece insan hayatı renklidir. Personel: Personelin değerini artırmak, yaşam kalitesini artırmak için gelişim için alan yaratmak. Toplum için: sağlıklı gelişmeyi teşvik etmek ve topluma medeniyetin ilerlemesine hizmet etmek. İş felsefesi: Bütünlük! Gerçekçi! Yenilik! Verimli! sorumluluk! Ahlak kuralı: Aksine para kaybetmek, güvenilirliğini asla kaybetmemek; Açık boş adam, dürüst iş; Daha iyi çalışın, diğerleri iyi niyetle ve pragmatik olarak; İşletme büyüklüğü ne olursa olsun, eşit muamele görmelidir; Kurumsal tarz: Ciddi, sorumlu, katı, aktif ve verimli Ciddi: mükemmellik, meraklı Şunlardan sorumludur: sonunda sorumluluk alma cesareti Sıkı: sıkı yönetim, yorucu. Öz disiplin, sıkı kanun adamı, kesinlikle iş süreçlerinde, katı ödül ve ceza. Aktif: Aktif olarak görevi kabul edin, sorumluluk almak için inisiyatif alın, sorunları belirlemek için inisiyatif alın, gelişmek ve mükemmelleştirmek için inisiyatif alın. Verimli: net çalışma planları, hızlı yanıt. Bugün bir şey yap, yarın boşluk bırak.
Garanti Süresi1 ay
Stok Kodu679249
Yurt Dışı SatışAsiya, Avrupa
Ülke
Üretim yeriÇinVape Alanında Orientied, dünya çapında vape severlere Top-Line cihazlar sunmayı taahhüt etti.
Phayun Tech 10 yıldan fazla bir süredir kök salmıştır.
Kendi ürünlerini bizimle yarat kendi markanı gelişdir satıçını yap. 
Bu fırsat kaçılmaz.
Teknolojide yenilikleri takip edin, Yeni şekil tasarımında ilham alın, En gelişmiş Ar-Ge kaynakları, güçlü üretim kapasitesi ve güvenilir kalite kontrol sistemleri ile desteklenir.
Phayun Tech, küresel ortaklarımızın her yıl hedeflere ulaşmasına yardımcı olmak için her zaman birinci sınıf donanım ve modaya uygun danışmanlık hizmeti sunmaya çalışmaktadır.


İade işlemlerinizi aşağıdaki şekilde yapmalısınız:
Ürünlerinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 28 gün içerisinde ücretsiz ve kolayca iade edebilirsiniz. "Hesabım" sayfasından "Kolay iade et" başvurusunda bulunarak iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

Ürünü iade etmek için tüm aparatlarıyla eksiksiz bir şekilde, orijinal kutusuyla birlikte göndermelisiniz. İadenizin kabul edilmesi için ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

İade işleminizin durumunu takip etmek için:
İade başvurunuzla ilgili detaylı bilgiye "Hesabım > İade Taleplerim" sayfasından ulaşabilirsiniz.
İade talebinizin güncel durumu e-posta yoluyla size bildirilir.
Geri ödemeniz iade talebiniz onaylandığında ödeme yönteminize göre yapılır.

Bu üründen toplu/çoklu sipariş verilmesi, siparişin ticari alım olduğunun tespit edilmesi veya farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile verilen siparişlerde fatura adresi, teslimat adresi, ödeme bilgisi, ticari unvanı, vergi numarası gibi unsurların aynı olması durumunda Pazaryerimiz siparişleri iptal etme hakkını saklı tutar.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi